• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kardoff.karabukoffroadkulubu
    • KARDOFF
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Videolar
Sosyal Medya
facebook twitter feedburner
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret85860
KARDOFF

BASIN BÜLTENİ

TÜRKİYE ULUSAL OFFROAD Şampiyonası 28-29 EYLÜL KARABÜK

Tarih        :   24.09.2019        Saat              : 09:30

Konu        :   Basın bülteni No : 1       Doküman no   : 2.1

Kimden    : Organizasyon Komistesinden

Kime         : Medya Kuruluşlarına

Sayfa sayısı : 1

BASIN BÜLTENİ
        2019 Türkiye Offroad Şampiyonası   3. Ayak yarışı Karabük-Safranbolu Doğa ve Otomobil Sporları Arama Kurtarma Derneği kısa adıyla Kardoff  tarafından 28-29.Eylül.2019 tarihlerinde Karabük İlinde Karabük Üniversitesi arkasındaki arazide gerçekleştirilecek olup 29 araç katılım sağlayacaktır.
 Organizasyonda yaklaşık 250 kişi görev alacaktır.
          
         2018 de en iyi organizasyon ödülünü alan  kulüp olduğumuz için yarışmacıların aldığı yarış puanları 1.1 kat sayı ile çarpılarak derecelendirilecektir.Bu vesile ie  kıyasıya bir mücadeleye olacağı kesindir. Adrenalin dolu yarışmada görseli ön plana çıkartan görüntüler olacaktır. Organizasyon 29 Eylül  Pazar günü TRT SPOR kanalından canlı olarak yayınlanacaktır.
      
         Yarışmada 28 Eylül  Cumartesi günü 3 etap koşulacaktır ve bu etapların her biri 15.8km’dir. 29 Eylül  Pazar günü ise adrenalin dolu 4 Seyirci etabı koşulacaktır.Bu etapların her biri 8.4km’den oluşur.Bu etaplarda araçlar doğal ve yapay bol iniş çıkışlı engellerden geçerek yarışı bitirmeye çalışacaklardır. Yarışın toplam mesafesi 98.42 km’dir.

          Türkiye Şampiyonası 3.Ayak Yarış organizasyonunu desteklerinden dolayı  Karabük Valiliği, Gençlik Spor İl Müdürlüğü,İl Jandarma Komutanlığı,İl Emniyet Müdürlüğü,Karabük Belediyesi, Safranbolu Belediyesi,Karabük Üniversitesi,Karabük Orman İşletmesi, Safranbolu Orman İşletmesi ,İl Sağlık Müdürlüğü ,İl Afad ve Acil durum Müdürlüğü , Kızılay ve Özel Medikar hastanesine teşekkür ederiz.

          Türkiye’nin çeşitli illerinden katılım sağlayacak kulüplere ve yarışmacılara başarılar dileriz.Yarışma ile ilgili teknik ve idari detaylara www.kardoff.com ve www.kardoffyaris.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

         Tüm Offroad severleri aramızda görmekten onur ve mutluluk duyarız.
Saygılarımızla…

       Karabük-Safranbolu Doğa ve Otomobil Sporları Arama Kurtarma Derneği

KARDOFF
Covid-19 Bilgilendirme
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.65868.6933
Euro10.312510.3538